Spotkanie Absolwentów WPAiE

Szanowni Członkowie!

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr wraz z Instytutem Nauk Administracyjnych organizuje Spotkanie Absolwentów Wydziału Administracji UWr.

Spotkanie jest uczczeniem 50 rocznicy utworzenia Instytutu Administracji na Wydziale Prawa UWr. Odbędzie się ono w dniu 8.06.2019 roku (sobota) o godz. 10.00. Wszyscy zainteresowani absolwenci proszeni są o przesyłanie zgłoszeń co do uczestnictwa na adres mailowy: aniakor3@wp.pl z dopiskiem w tytule spotkanie absolwentów.

Szczegółowe informacje co do planu spotkania zostaną umieszczone na stronie w terminie późniejszym.

Zarząd Stowarzyszenia